ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ-ВС: Вихідний

У кошику порожньо!

Про нас

Для вас важливі зручність, надійність і оригінальність обробки валізи або рюкзака? Відмінні речі для комфортних подорожей ви обов'язково знайдете в каталозі "Travel style". Причому це буде якісний і відносно недорогий товар. Наш інтернет-магазин створений для стильних мандрівників, яким подобаються красиві речі. Тут зібрані тільки брендові вироби, які виглядають дуже дорого, але доступні за ціною.

Швидко, недорого і тільки оригінальні товари

За багато років розвитку ми навчилися відбирати тільки краще, тому вам обов'язково сподобаються наші сумки, рюкзаки або валізи. Магазин безпосередньо співпрацює з відомими виробниками з Європи (Epic, Gabol, Vip Collection, Roncato), Америки (Heys) і інших країн (Sumdex). Тому для вас приготовлені наймодніші моделі без великих цінових накруток.

Більшість товарів можна підібрати в різних варіантах кольорів, вибрати оригінальний принт (якщо він передбачений виробником). Для уточнення подробиць замовлення, цін та наявності просто зв'яжіться з нами - і ми швидко оформимо покупку. Оплатити можна готівкою, через карту або післяплатою, працює служба доставки.

В "Travel style" тільки оригінальні вироби, якість яких гарантується. Ми не постачаємо низькоякісні підробки сумнівного походження. Тому можете бути впевнені - ваше придбання обов'язково сподобається, буде зручним, а служити надійно і довго.